آژانس مسافرتی کاوش پرواز

تورهای نوروز 99

پیش فروش تورهای نوروز 1399 

آژانس کاوش پرواز هر ساله با برنامه های متنوع در ایام تعطیلات نوروز و گارانتی پرواز و بهترین هتل ها در اکثر مسیرهای موجود برای سفرهای نوروزی توانسته تا برای مسافرین خاطرات خوبی رو ثبت نماید . پیشنهاد ویژه ما برای شما همراهان عزیز تورهای اروپایی متنوع تک مسیر یا ترکیبی بین چند کشور اروپایی است که علاوه بر دریافت ویزا شنگن میتواند خاطره ایی به یاد ماندنی برای هر مسافری باشد در کنار این تورهای لوکس شما میتوانید از تورهای اقتصادی و به صرفه تر این مجموعه نیز بهره مند گردید . ما برای شما پیشنهاد ویژه در تور نوروزی آنتالیا ، تور نوروزی استانبول ، تور نوروزی مالزی ، تور نوروزی کوالالامپور + بالی ، تور نوروزی تایلند ، تور نوروزی پاتایا ، تور نوروزی پوکت ، تور نوروزی گرجستان ، تور نوروزی تفلیس، تور نوروزی کوش آداسی و ... داریم با ما همراه باشید.

تور نوروزی ترکیه 

معمولا تورهای نوروزی برای مسیر ترکیه از استقبال خوبی از طرف ایرانیان برخوردار میگردد چرا که معمولا هتلها برنامه های متنوعی برای ایرانیان و جشن سال نو برگزار می کنند. تورهای نوروزی آنتالیا جزو پرفروش ترین تورهای نوروزی است با توجه به خدمات کامل هتل ها و برنامه ها و جشن های شبانه اجرای کنسرت های مختلف در ایام نوروز بهترین انتخاب برای ما ایرانیان است.

تور های نوروز آنتالیا با پرواز ماهان برای 5 شب و 6 روز میتواند یکی از اقتصادیترین مقاصد و برنامه های سفر های نوروز 99 باشد .آژانس کاوش پرواز با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در اجرای تورهای آنتالیا میتواند شما را در رزرو تمامی هتل های آنتالیا راهنمایی کند .

تورهای نوروز مالزی 

مالزی به دلیل آب هوای مطلوب این منطقه در فصل زمستان و اوایل بهار یکی از مناسبترین مسیرها برای سفرهای نوروزی است .