تور دبی

تور دبی

لطفا برای دریافت نرخ های ویژه با همکاران ما در تماس باشید

02188500590

دبی
دبی از مهم ترین شهرهای امارات متحده عربی به شمار میرود که با پیشرفت چشمگیری که داشته توانسه گردشگران بسیاری را برای دیدن آسمان خراش ها زیبا و مدن و همچنین سواحل گرم و صحرای دیدنی به خود جذب کند. دبی رشد اقتصادی خودرا با فروش نفت آغاز کرد اما توانست با فروش ملک به شهروندان خارجی و اعطای اقامت و گردشگری به بهترین شکل ممکن به این رشد ادامه دهد.

آب و هوا در دبی به دلیل صحرایی بودن این شهر گرم و خشک است و غالبا فصل سرد در دبی وجود ندارد بین ماه های مهر تا اواخر فروردین از نظر آب و هوایی بهترین زمان برای سفر به دبی هست ولی مسلما با توجه به ازدیاد مسافر قیمت ها کمی بالاتر هست بنابراین فصل تابستان با توجه به گرم بودن دبی تعداد مسافرین کمتری وجود دارد و این امر در قیمت هتل ها ، پروازها و تورها بی تاثیر نیست ومسلما این کم بودن جمعیت گردشگران شما را از شر صف های طولانی و شلوغی مراکز خرید راحت میکند.تاکسی - اتوبوس - مترو - منوریل - تراموا و تاکسی آبی از جمله وسایل حمل و نقلی هستند که میتوانید در دبی برای جا به جا شدن استفاده کنید.
تنوع هتلها در دبی بسیار است هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت اگر میخواهید اقامت مقرون به صرفه ای را تجربه کنید بهتر از هتل هایی که در کنار ساحل و در نزدیکی برج و آسمان خراش ها هستند پرهیز کنید. کنار بزرگراه شیخ زاید فی ما بین دبی مارینا و مرکز دبی ، منطقه البرشا میتواند گزینه مناسبی برای انتخاب هتلی با قیمت خوب و کیفیت مناسب باشد هتلهایی مانند Conrad،Crowne plaza sheikh zayed dubai، گلدن تولیپ و منطقه دیره و کریک دبی که جزو هسته قدیمی شهر محسوب میشوند برای انتخاب یک اقامت مقرون به صرفه گزینه خوبی هستند.

امارات متحده عربی

شهرهای مهم:دبی،ابوظبی،شارجه،راس الخیمه

فرودگاه ها : فرودگاه بین المللی دبی،فرودگاه آل مکتوم ،فرودگاه شارجه،فرودگاه ابوظبی

خطوط متروی دبی 

دو خط مترو یکی قرمز رنگ و یکی سبز رنگ

خط قرمز رنگ 59 کیلومتر و 29 ایستگاه داره-منطقه راشیدیه تو شرق دبی رو به منطقه جبل علی تو غرب وصل میکنه-بیشتر طول مسیر رو گذر

ویزا امارات 

انواع ویزای امارات

ویزای توریستی

ویزای ترانزیت

ویزای کار و اشتغال

ویزای تحصیلی

انواع ویزای دبی توریستی
ویزای عادی 14 روزه: حدود 290 درهم
ویزای فوری 14 روزه: حدود 370 درهم
ویزای عادی 1 ماهه: حدود 340 درهم
ویزای فوری 1 ماهه: حدود 420 درهم
ویزا عادی سه ماهه: حدود 890 درهم

ویزای مولتی سه ماهه: حدود 1.990 درهم

6LfPGn8hAAAAACN9HM5dEjrNwoja8UE2lyY05cOr