تور پوکت

تور پوکت
 پوکت
پوکت جزیره ای است که در فاصله حدود 800 کیلومتری از بانکوک پایتخت کشور تایلند واقع شده است. سواحل شنی که چندین کیلومتر در راستای دریا کشیده شده اند و دریایی با آب زلال به همراه طبیعت بکر و بی نظیر این جزیره را به یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین مقاصد برای سفر تبدیل کرده است.پوکت بزرگترین جزیره تایلند است که حدود 17 درصد جزیره را کوه های پوشیده از درختان سرسبز تشکیل داده است.

پوکت متشکل از 44 ساحل است که از مهم ترین سواحل دیدنی پوکت میتوان به ساحل کامالا - ساحل پتونگ و ساحل کارون اشاره کرد. اما به جز این سواحل زیبا جنگل های سرسبز گرمسیری ، شالیزارها ، جنگل های گسترده درخت نارگیل ، موج سواری ، تفریحات آبی از جمله مواردی هستند که هر توریستی را با هر سلیقه ای به خود جذب میکنند.
اگر طبیعت بکر و دیدنی پوکت را کنار بگذاریم غذاهای خیابانی پوکت ، تماشای آثار هنری خیابانی ، آشنایی با فرهنگ شرقی و تجربه زندگی شبانه همراه فستیوال های شبانه ، گروه های موسیقی زنده ، کلوپ ها و غیره از دیگر جذابیتهای پوکت هستند.

اگر با خانواده سفر به پوکت را انتخاب کرده اید احتمالا تعین محل اقامت در ساحل کامالا گزینه مناسب تری برای شما هست اما اگر دنبال تفریحات شبانه و شب زنده داری هستید ساحل پتونگ برای انتخاب محل اقامت گزینه بهتری است.
شما در پوکت میتوانید برای حمل و نقل از وسایل نقیله مانند: توک توک ، موتور سیکلت ، تاکسی یا اتوبوس استفاده کنید. 
6LfPGn8hAAAAACN9HM5dEjrNwoja8UE2lyY05cOr