تور تایلند

تورهای ویژه
تور تایلند

تور تایلند


کشوری با دین شهرهای شلوغ مانند بانکوک و جزایر بکر و دیدنی مانند پاتایا و پوکت که میتواند هر گردشگری را به خود جذب کند. تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و زبان رسمی تایلند شناخته میشود و دین 90 درصد مردم آن بودایی میباشد.
این کشور با مساحتی در حدود 510 هزار کیلومتر و جمعیتی در حدود شصت و نه میلیون نفر را دارد.


موقعیت جغرافیایی: جنوب شرق آسیا
کشور تایلند در همسایگی خود میانمار در غرب و شمال- لائوس در شمال و شمال شرق- کامبوج در جنوب شرق و مالزی در جنوب
آب و هوا: آب و هوای گرمسیری با سه فصل متمایز گرم و خشک، بارانی و خنک
در یک نظرسنجی آنلاین از ۳۵۰۰۰ نفر در سراسر جهان در سال ۲۰۱۷ که توسط CNN Travel انجام شد ،هفت غذای تایلندی در لیست «۵۰ غذای برتر جهان»شد قرار گرفتند. غذاهای تایلند بیش از هر کشور دیگری در این این فهرست بود. آنها عبارتند از: تام یام گونگ (رتبه ۴)، پد تایلندی (۵)، سوم تام (۶)، کاری ماسامان (۱۰)، کاری سبز (۱۹)، برنج سرخ شده تایلندی (۲۴) و مو نام توک (۳۶).

تایلند یکی از بهترین و بکر ترین مقاصد گردشگری در جنوب شرق آسیاست که هرسال هزاران گردشگر را از اقصی نقاط جهان به خود جذب میکند.
آب و هوایی استوایی و مرطوب ، جنگل های سرسبز، جزایر بکر و چشم نواز ، معابد شگفت انگیز از جمله جاذبه های این کشور توریستی هستند.
تایلند با مساحتی حدود 513 کیلومتر مربع به کشور هزاران معبد معروف است. این کشور به واسطه بارش باران های فصلی از جنگل های استوایی بکر و چشم نوازی برخوردار است - تایلند در گذشته با نام سیام شناخته میشد و در سال 1949 میلادی به طور رسمی به تایلند تغییر پیدا کرد. واحد پول این کشور بات است و زبان آنها تایلندی .

شرایط سفر به تایلند :
از مهم ترین شرایط سفر به تایلند اخذ مجوز ورود (ویزا) این کشور است. ویزای تایلندی در حال حاضر حدود 4 روز کاری نیاز به صدور دارد و برای اخذ ویزا نیاز به مدارکی از جمله پاسپورت با 6 ماه اعتبار ، عکس 4×6 ، مدارک تمکن مالی ، کارت ملی و شناسنامه می باشد.
پرواز های تایلند به صورت مستقیم و چند مسیره قابل رزرو می باشد. طول پرواز حدود 8 ساعت است به صورت مستقیم .

مناطق دیدنی تایلند ‌

-بازارهای شناور بانکوک 

-جزایر سیمیلان تایلند

-جزیره مرجان پاتایا
-جزایر فی فی
-پارک کروکدیل ها
-جزیره جیمز باند


بهترین زمان سفر به تایلند:
تایلند با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد خوشبختانه در طول سال میتوان گفت آب و هوای گرم و دلچسب دارد و فقط در برخی ماه ها بارندگی ها شدت بیشتری دارد. در تابستان هوا گرم تر از حد معمول است و ماه نوامبر تا فوریه خنک ترین ماه های سال هستند بنابراین میتوان گفت شاید به جز فصل بارندگی های شدید ( جولای تا اکتبر) بقیه ماه ها برای سفر به تایلند مساعد هستند.
توریستی ترین شهر های تایلند:
-بانکوک   جزیره کرابی
-پاتایا   جزیره فی فی
پوکت  جزیره سامویی


6LfPGn8hAAAAACN9HM5dEjrNwoja8UE2lyY05cOr