تور مارماریس

تور مارماریس
مارماریس
مارماریس یکی از شهرهای بندری کوچک در جنوب شرقی ترکیه است که بدلیل سواحل زیبا و کوه های سرسبز به بهشت ترکیه مشهور می باشد.
به دلیل وجود معادن بزرگ سنگ مرمر نام این شهر را مارماریس گذاشته اند و طبیعت بکر و چشم نواز توسط دریا و کوه ها احاطه شده مارماریس را از دیگر شهرهای ساحلی ترکیه جدا میکند که میتواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.
مارماریس از سردترین فصل سال از دمای 10 درجه پایین تر نمی آید و معمولا در تمام طول سال برای سفر مساعد هست اما بهترین زمان سفر به مارماریس اوایل بهار است تا اواسط تابستان.

مارماریس هم به دریای مدیترانه راه دارد و هم به دریای اژه ، پس در طول تاریخ تحت حاکمیت امپراطوری های متعددی بود به همین دلیل شما میتوانید بقایای به جا مانده از این امپراطوری ها را در گوشه و کنار شهر ببینید.

در کنار سواحل زیبا با دریایی فیروزه ای و طبیعت بکر مارماریس ، حمام گل ، شهر باستانی کائونوس ، ساحل انزوتوز و رودخانه دالیان از جاذبه هایی هستند که هر توریستی را به خود جذب میکنند.
در ساحل رودخانه دالیان ، مناظر سرسبز و البته رستوران ها و کافه های متعدد با سرو غذاهای خوشمزه مدیترانه ای و دریایی میتواند لذت اقامت شما را چندین برابر کند.
از معروف ترین جزایر مارماریس جزیره سدیر یا ساحل کئوپاترا می باشد که بدلیل ماسه های طلایی خوشرنگ که گفته میشود توسط ملکه کئوپاترا از شمال افریقا و سواحل مصر به مارماریس آورده شده است ، میباشد. 
6LfPGn8hAAAAACN9HM5dEjrNwoja8UE2lyY05cOr