جزایر شگفت انگیز فی فی

22 خرداد ، 1403
سعید
0 کامنت

تایلند کشوری با زیبایی شگفت انگیز و جزایر بکر و محصور کننده است،تعداد زیاد جزایر سرسبز موجود در این کشور باعث زیبایی صد چندان این منطقه و کشور تایلند شده است. اینکه چند جزیره در تایلند وجود دارد دقیقا مشخص نیست .در میان تمام این جزایر موجود یکی از زیباترین آنها جزیره موسوم به فی فی است است که در زیر مجموعه جزیره پوکت است . جزیره فی فی خود از 6 جزیره مجزا تشکیل یافته است و مانند جزیره جیمز باند از از بیرون آمدن صخره های آهکی از آب شکل گرفته است و یکی از مقاصد پر طرفدار برای مسافرینی است که در نوروز تور پوکت نوروز را انتخاب میکنند .آژانس کاوش پرواز با چندین سال سابقه در اجرای تور پوکت به شما این تضمین را میدهد که سفری خاطره انگیز را برای شما رقم بزند .

به گفته کارشناسان و باستان شناسان جزیره فی فی یکی از قدیمیترین جزایر موجود در تایلند است و لازم به ذکر است که جزایر فی فی از به دو بخش فی فی له که کوچکتر و خالی از سکنه است و بخش فی فی دون که بخش بزرگتر جزیره است و افراد بومی در آن ساکن هستند تشکیل شده است و امکاناتی از جمله هتل ، رستوران های زیبا با نما و دکوراسیون خاص و جذاب ، کافه و بارهای ساحلی دنج و آرام و سواحل گرم و شنی آرامش بخش در آن وجود دارد. برای دسترسی به جزیره فی فی شما میتوانید به صورت شخصی از پوکت کشتی های شخصی سزیع السیر را اجاره کنید و  با 50 دقیقه کشتی سواری به فی فی بروید یا اینکه از قایق ها و کشتی های عمومی استفاده کنید و با هزینه کمی به سمت فی فی بروید .

آژانس هواپیمایی کاوش پرواز با ارائه تورهای متنوع داخلی و خارجی، بهترین قیمت‌ها و خدمات بی‌نظیر، سفری رویایی را برای شما رقم می‌زند.

برخی از مقصد‌های تورهای کاوش پرواز:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
امتیاز کاربران
6LfPGn8hAAAAACN9HM5dEjrNwoja8UE2lyY05cOr